TurkishEnglishGermany
Samsun Güvenlik Kamera Sistemleri
Samsun Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri Ve Başlıca Özellikleri

Üst düzey performansı ve teknoloji destekli donanımı ile birlikte satışa çıkarılan Samsun güvenlik kamera sistemleri hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmak için uygundur. Garanti süreleri 2 yıldan başlayıp 5 yıla kadar uzanan bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kurulumu oldukça basit olup montajı profesyonel destek alınmadan dakikalar içerisinde tamamlanabilir.

 Güvenlik Kamera Sistemlerinin Başlıca Özellikleri

Hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılmaya uygun olan Samsun güvenlik kamera sistemleri 1080p kalitesinde görüntü sağlamaktadır. Gece görüşü modülü sayesinde değil sadece gündüzleri değil geceleri de aynı profesyonellikle kullanabilen bir mekanizmaya sahiptir. 360 derece dönebilen başlığı sayesinde talep edilen güvenlik ihtiyacı maksimum oranda karşılanmaktadır.

Kablosuz bir yapıya sahip olan bu sistemler hem akıllı telefonlar hem de bilgisayar üzerinden görüntü oynatma, kayıt etme ve arşivleme gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Gündüz kullanımlarında 20 metreye kadar görülebilen alanlarda geceleri ise 8 ile 10 metre arasında değişen bir görüş açısına sahiptir. Wi-fi bağlantısı sayesinde internetle ortak olarak da kullanılabilir.

Dış yapısı oldukça sağlam olan bu sistemler çevre şartlarına karşı ekstra dayanıklı olmasıyla biliniyor. İklim şartlarından etkilenmeyen güvenlik sistemleri sabit IP gerektirmeyen özel mekanizması ile de müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlamaktadır. Anlaşmalı bankaların kartları ile toplamda 9 aya varan taksitli ödeme imkanı ile rahatlıkla temin edilebilir. Türkiye’nin her il ve ilçesine kargo gönderimi de mevcuttur.

 Kamera Sistemlerinde Öne Çıkan Diğer Özellikler

Hafıza kartı desteği ile birlikte üst düzey performans sağlayan güvenlik sistemleri ev tipi ve iş yeri tipi olmak üzere kendi içerisinde çeşitli seçeneklere ayrılıyor. Hem android hem de İOS uygulamaları mevcut olduğu için bu alanda da kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır.

Yeni çıkan modellerinde çift taraflı ses iletimi özelliği de bulunmaktadır. Sesi hem alıp hem veren yapısı sayesinde bu alandaki müşteri talepleri de tamamen karşılanmaktadır. Toplamda iki ve üç antenli versiyonları kategorilerde mevcuttur. Siparişler hem internet hem de telefon üzerinden dakikalar içerisinde yapılabilir. Ambalaj içeriğinde garanti belgesinin yanı sıra kullanım ve kurulum kılavuzu da yer almaktadır.

DİĞER HABERLER