TurkishEnglishGermany
Samsun Mikro Söndürme Sistemleri
Samsun Mikro Söndürme Sistemleri

Polimer bir hortum ile panele bağlanarak yangına müdahale etme imkânı olan mikro yangın söndürme işlemi aktiftir. Sistemi çeşitli şekillerde korumak için profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmalı ve kurulmalıdır. Ateşin ısısı ile bu polimer Samsun mikro söndürme sistemleri hortum birkaç zayıf parçadan otomatik olarak kesildi ve yangın müdahale etmeye başladı. Tüpler, valfler ve sensör üniteleri ile birlikte bir bütün Samsun mikro söndürme sistemleri olarak işlev gösteren mikro kesintiler çok kısa sürede atanır. Büyük yangınlardan zarar görmesini önleyin.

 

 Yangınla İçi Yangın Söndürme Sistemleri

 

Bölmenin içine ve küçük panellere mini yangın söndürme görevi yapan panel içindeki söndürme sistemi de yeterlidir. önemli bir işlevi vardır. Elektrik panelleri, özellikle bölmenin işleviyle aynı boyutta yangından korunma için tek resmi sistemdir.

 

Bu sistemde bir gaz söndürücü olarak Gaz FM200 kullanılır. Yangını söndürmek için kullanılan sistem bir tüp şeklinde yerleştirilir. Panellerin içindeki mikro söndürme sisteminde kullanılan tüplere yerleştirilen fm200 gaz ağırlıkları 1, 2, 4, 6 ve 12 kilogramdır. ağırlıktır. Bu sistemin tüm izlenmesi, merkezi bir algılama sistemi monitöründen yapılabilir.

 

 Pano İçi Yangın Söndürme Sisteminin Fiyatları

 

İnsan çabasıyla görülemeyen ve yeteneklerine müdahale edilemeyen mikro alevlere müdahale. lokasyon sertifikalı emlak fiyat sistemi kurulu ve söndürme kapasitesi raporu ile Türkiye’de otomatik yangınla ilgili diğer anlaşmalar karartma sistemlerinde uzman olarak, size en uygun fiyatlarla hizmet vermeye hazırız.

 

Panellerdeki yangın söndürme sistemleri, büyük otomatik yangın söndürme sistemlerinden daha ucuz ve ekonomiktir bir çözüm olarak. Ek olarak, bakım ve dolum maliyetleri çok düşüktür. Makine depolama veya pahalı ekipmanlarınızı koruyun ve daha fazla yangını önleyin ayrıca can ve mal kaybını da önler.

 

 Panel İçi Gazlı Söndürücü

 

Panel içi gazlı söndürme sisteminde bulunan gazlar FM 200 gazlarıdır, kuru kimyasal söndürme sistemi Uyumlu bir panel içi gazlı söndürme sistemi uzman teknisyenlerimiz tarafından yerleştirilir.

 

Yangın söndürücü bu sistem ABD’dekinden farklı bir savunma işlevine sahiptir. İyi koruyun. Bilgi teknolojisi alanında faaliyet gösteren şirketler tarafından en çok aranan panel içi gazlı söndürme sistemleri, müdahalenin başlaması ile saniyeler içinde başlayıp personeli bilgilendirin.

 

Yani ilk müdahalenin ardından ilgili personel olay yerine gelip bir soruşturma yapabilir ve olası riskleri ortadan kaldırmak için itfaiyeyi arayabilir.

DİĞER HABERLER