TurkishEnglishGermany
Güvenlik Kamera Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri

Çeşitli İşletmeler İçin Sunulan Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenliğin sağlanabilmesi için son yıllarda yaygın olarak kullanılmakta olan çok sayıda teknolojik cihaz bulunmaktadır. Dünya üzerinde giderek artmakta olan suç ve hırsızlık olayları, beraberinde daha fazla önlemlerin alınmasını gerektirmiş ve bu tür önlemler arasında teknolojiye ihtiyaç duyulmuştur. Söz konusu olan ihtiyaçlar arasında üretilmiş olan güvenlik kamera sistemleri akla gelebilecek olan her türlü yapı alanlarında kullanılabilmektedir.

Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan cihazlar, kesintisiz olarak görüntü kaydetmekte ve gerekli olduğu durumlarda görüntülerin canlı yayın üzerinden ilgili merkezlere aktarılmasını sağlamaktadır. Karakol, askeri bölgeler, kamu alanları, site alanları ve işyerleri gibi alanlarda kullanılabilen cihazlar, aynı zamanda sokak ya da caddelerde de kullanılabilmektedir.

Çeşitli Boyutlarda Üretilen Güvenlik Kamera Sistemleri

Alanında deneyimli çalışan kadromuz ile birlikte hizmet vermekte olan firmamız, Ankara ve çevresinde kesintisiz olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Özel kamera sistemleri üretimi ve satış hizmetlerini sağlamakta olan firmamız, bunun yanı sıra son yıllarda yaygın olarak ihtiyaç duyulan yangın algılama sistemleri, turnike sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ve yangın söndürme sistemlerinin üretim ve satış hizmetlerine de yer vermektedir.

Çeşitli fiyat aralıklarında yer alan güvenlik kamera sistemleri cihazların boyut ve de kullanılan malzeme çeşitlerine göre farklı ücretler üzerinden satışa sunulmaktadır. Akla gelebilecek olan her türlü yapı alanlarında kullanılabilen cihazlar, çeşitli boyutlarda üretilmekte ve buna göre sorunsuz şekilde montaj işlemi ile birlikte 7 gün 24 saat kayıt yapabilmektedir.

Güvenlik Kamera Sistemlerinde Yer Alan Fiyat Aralıkları

Özellikle son 15 ile 20 yıl arasında hayatımıza girmiş olan güvenlik kameraları, artan suç olaylarına karşı oldukça etkili cihazlardan olmaktadır. Kesintisiz olarak görüntü alan ve görüntüleri kaydetme özelliklerine sahip olan sistemler, olası bir suç olayı sonrasında resmi makamlar tarafından istenen verilerinde iletilmesini sağlamaktadır. Söz konusu olan cihazlar, çeşitli malzemeler kullanılarak elde edilmekte ve bunun yanı sıra farklı görüntü kaydetme özelliklerine sahip olarak imal edilmektedir. Bahsedilen içeriklere göre farklı ücretler üzerinden satışa sunulan kamera cihazları, firmamız sayesinde piyasadaki en uygun ücretler üzerinden satılmaktadır. Aynı zamanda belirli günler için indirim ya da kampanyalar yapılan cihazlar, kaliteli malzemeler kullanılarak elde edilmektedir.