TurkishEnglishGermany
Hakkımızda

HCS Güvenlik Sistemleri olarak, yılların tecrübesini yansıttığımız sektörümüzde, istikrarlı çalışmalarız ile öncü konumumuzu korumaktayız. Güvenlik ve yangın sistemleri kapsamında verdiğimiz pek çok hizmet ile yıllardır, bölgemizde ve tüm Türkiye’de güvenli bir yaşam sunmayı amaçlamaktayız.

 

Güvenli Yaşam İçin Kurumsal Çözümlerimiz

Farklı sektörlerde hizmet vermekte olan kurumsal birçok şirketin güvenliğini sağlamak ve bazı iş prosedürlerini kolaylaştırmak amacıyla; güvenlik, kartlı geçiş ve ses sistemleri ile ilgili kapsamlı hizmetler vermekteyiz. Aşağıda yer alan hizmetlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözeterek ve bütünleşik olarak, en ekonomik biçimde ve kalite standartlarında sunmak için büyük bir özen göstermekteyiz.

 

– Güvenlik kamera sistemleri,

– Yangın algılama sistemleri,

– Yangın söndürme sistemleri,

– Acces kartlı geçiş sistemleri,

– Diafon sistemleri,

– Bariyer ve turnike sistemleri,

– Ses sistemleri hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte ve endüstriyel tesis, alışveriş merkezleri, hastaneler, plazalar, oteller, konut projeleri ve hava limanları gibi pek çok alan, bina ve kuruluşta güvenlik, kartlı geçiş ve ses sistemleri konusunda gereken ihtiyacı karşılamaktayız.

Hizmet ve Kalite Anlayışımız

Son teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak geliştirdiğimiz projelerimiz ve kurumsal işbirliklerimiz ile, her geçen gün gelişimimizi istikrarla ve hızla devam ettirmekteyiz. Tüm dünyada gözlemlenen teknolojik çalışmaları yakından izleyerek ve bu yönde çeşitli AR-GE çalışmaları yaparak, hizmetlerimizi sürekli geliştirme noktasında ilerleyişimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin hakkımızda beyan ettikleri olumlu söylemleri ve referansları ile de motivasyonumuzu hep üst seviyede tutmaktayız.

Kalite anlayışımız ve üstün çabalarımız kapsamında edindiğimiz kalite standardı belgeleri ve sertifikaları ile daha güçlüyüz ve bu gücümüzü her geçen gün bir basamak daha yükseğe taşımayı hedeflemekteyiz.

Her zaman çözüm sağlayıcı bir yaklaşım benimseyerek, teknolojiyi en üt seviyede ve optimum şekilde kullanan uzman ekibimizin çalışmalarıyla, piyasadaki mevcudiyetimizi hep ön sıralarda bulundurmakta ve rekabet edebilirlik gücümüzden hiçbir zaman ödün vermemekteyiz.

Sunduğumuz hizmetlerin geliştirilme, pazarlama, üretim ve satış olmak üzere tüm aşamalarında müşteri odaklı davranarak, onların taleplerini en iyi şekilde gözlemleme, anlayabilme ve buna yönelik çözüm geliştirebilme konusunda etkili bir tavır sergilemeye çalışmaktayız.Nihai amacımız, etkili ve katma değer yaratan bir çözüm partneri olarak, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmektir.