TurkishEnglishGermany
Samsun F200 Söndürme Sistemleri
Samsun F200 Söndürme Sistemleri

F200 Söndürme Sistemleri

FM 200 elektrik iletkenliği olmadan temiz, renksiz, çevre dostu ve zararsız bir yangın söndürme maddesidir. FM 200, ısıyı emmeden, kalıntı bırakmadan, Samsun fm200 söndürme sistemleri böylece işletim sisteminin zaman kaybını, kaybını ve kaybını en aza indiren bir alevin sönmesini sağlayan dünya çapında tanınan ve saygı duyulan bir sistemdir.

 Fm 200 gazlı söndürme sistemi aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

  1. FM 200 Depolama – FM 200 gazından elde edilen kimyasallar özel tüplerde veya birkaç tüpte depolanır. Bu tüp özel bir montaj elemanı ile sabitlenmiştir.
  2. FM 200 Dağıtım Elemanı – FM 200 gazı uygun bir tahliye başlığı ve hidrolik olarak hesaplanmış bir boru sistemi tarafından korunan bir alana dağıtılır.
  3. Diğer Bileşenler – Bağlantı parçaları, mano metreler, basınç kontrol anahtarları, solenoid mekanizmalar ve manuel valfler, havalandırma kontrolü için çek valfler ve diğer birçok malzemeyle birlikte komple FM 200 sisteminin montajı.
  4. Kontrol Paneli – Kontrol Paneli elektrikli aktüatörleri, dedektörleri, uyarı cihazlarını, tüp basıncını ve manuel serbest bırakma ve iptal durumlarını izler. Tüm elektrikli veya elektronik cihazlar kontrol paneline bağlanmalıdır.
  5. Erken Uyarı Tespiti ve Alarm Cihazları – Erken uyarı tespiti cihazları manuel deşarj ve iptallerle sistem verimliliğini en üst düzeye çıkarmışken, ses ile görsellik alarm cihazı personel üzerinde uyarılmasını sağlar.

FM 200 HFC-227ea, karbon, hidrojen (CF3CHFCF3-heptafloropropan) ve florden oluşur.

FM 200 gazlı söndürme sistemi kalıntı bırakmaz ve tehlikeli değildir. Alüminyum, pirinç, çelik, dökme demir, kalay, paslanmaz çelik ve bakır gibi metaller ve Samsun fm200 söndürme sistemleri FM, 200 gaza maruz kalan kauçuk, plastik ve elektronik bileşenler gibi malzemeler bu gazdan etkilenmez.

 FM 200 Gazlı Söndürme Sisteminin Uygulama Alanı

– Bilgi işlem odaları için Fm 200 sistemi

– Arşiv odası için Fm 200 gazlı söndürme sistemi

– Müze için Fm 200 gaz söndürücü

– Sanat galerisi

– Eczane ve sağlık tesisleri

– Telekomünikasyon sistemi

– Santral odası için Fm 200

– Elektrik kontrol paneli odaları için FM200 sistemi

– Laboratuvar için Fm 200 gaz söndürücü

DİĞER HABERLER