TurkishEnglishGermany
Konya Teketek Yangın Sistemleri
Konya Teketek Yangın Sistemleri

Yangın Güvenliği Sistemleri İçin Uzman Kadro

 

Yangın alarm sistemleri, bir bölgedeki olası yangın durumunda yangını ısı dedektörleri, duman dedektörleri, alev detekdörleri ve yangın ihbar buton gibi elamanlarıyla kısa bir zamanda içerisinde tespit edip bulundukları bölgenin merkezi yangın ihbar paneline ihbar etmektedir. Ayrıca yangın sırasında tehlikeli olacak elektrik ve gazı iptal ederek güvenli ortam sağlamaya çalışacaktır.

 

Yaptığı ihbar sayesinde yangına müdahale etme şansı daha da artacaktır. Amaç yangın çıktığı andan itibaren can ve mal kayıplarını engelleme amacıyla yapılmıştır. Firmamız Konya teketek yangın sistemleri olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Bu hizmette yapılacak alanda keşif yapılarak en iyi sistemi yapmaktayız. Uygun fiyat garantisi ile hareket ederek müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

 

 Yangın Sistemleri ve Elemanları Nelerdir?

 

Yangın sistemlerinde birden fazla sistem bulunmaktadır. Bu sistemler adresli yangın sistemleri, konvansiyonel yangın sistemleri, yangın duman dedektörleri olarak birçok alana ayrılmaktadır.

Adresli Yangın Alarm Sistemleri: Switch, siren, dedektör gibi elemanlarla desteklenerek yangın alarm paneline bağlı kalarak yangın anında hangi yerde yangın çıktığı gösteren sistemdir.

 

Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri: Küçük işletmelerde kullanılan bu sistem detaylı olarak hangi alanda yangın çıktığının bilgisini veren sistemdir.

 

Yangın Ve Duman Dedektörleri: Yangın ve duman oluşmasıyla algılayan ve sisteme haber veren yardımcı elemandır. Firmamız Konya teketek yangın sistemleri bölgenizdeki ihtiyacı ekibiyle beraber inceleyerek size en iyi hizmeti sunacaktır. Güvenliğiniz ve memnuniyet sağlanarak güvenilir alışveriş ortamı sağlayacaktır. Firmamız bu konuda öncü davranarak yeni müşteriler kazanma hedefi koşmuştur.

 

 Yangın Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

 

Yangın alarm sistemleri ofis, evlerde, fabrika, alışveriş merkezleri, öğrenci yurtları, okullar, hastaneler, otellerde ve tüm benzeri kapalı alanlarda kullanılır. Yapılan sistem sayesinde herhangi bir yangın ihtimalin de sistem devreye girerek toplumdan tehlikeyi uzaklaştırmaktadır. Can ve mal kaybı yaşanmaması yapılan bu sistemde güvenliği oldukça artırmaktadır.

 

Bu tür sistemlerin yapılması için deneyimli ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız Konya teketek yangın sistemleri olarak en iyi hizmet garantisi sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti olarak öncü bir şekilde ilerlemektedir. Alana özel tasarımlarla hareket ederek sonuç odaklı bir sistem sunmaktayız.

 

 

DİĞER HABERLER