TurkishEnglishGermany
Konya Kartlı Geçiş Sistemleri
Konya Kartlı Geçiş Sistemleri

Personellerin işe gelip gelmediğini kontrolde faydası dokunan kartlı geçiş sistemleri, bütün kurumsal firmalarda olması gereken önemli bir kontrol mekanizmasıdır. Büyük ve orta çaplı firmalar, Konya kartlı geçiş sistemleri ile eksik mesai ve fazla mesai durumlarını kontrol edebilmektedir. İşi iyi yapan personel ihtiyacının belirlenmesinde yardımcı olan kartlı geçiş sistemleri, iş gücü kaybının da önüne geçmektedir.

 

Gerekli yazılım ve donanımlardan ve personellere tanıtımından sonra Konya kartlı geçiş sistemleri kullanıma hazırdır. Kartlı geçiş sistemleri personelin giriş çıkış yapabileceği alana kurulmakla birlikte firmanın belirlediği bilgisayara yazılım da kurulmaktadır. Tüm personellere kartlar dağıtılmakta ve bundan sonra giriş çıkışlar kart ile yapılmaktadır. Giriş veya çıkış yapan personelin bilgileri çevrim içi ve çevrim dışı olmak üzere yazılıma aktarılmaktadır.

 

 Kartlı Geçiş Sistemlerinin Avantajları

 

Personeller herhangi bir şifre girmek zorunda kalmadan sadece kart okutarak, giriş ve çıkış yapabilmektedir. Herhangi bir şifre istenmediğinden dolayı, kartlı geçiş sistemleri sürekli aktif olarak çalışmaktadır. Kartlı geçiş sistemlerinin kurulumu sırasında düşük bir teknoloji kullanılmakta ve firmaya maliyeti performansı düşünüldüğünde az olmaktadır.

 

Kayıt kapasitesi oldukça fazla olan kartlı geçiş sistemleri, birçok personelin takibini sağlamaktadır. Her sektörde ve alanda güvenle tercih edilebilen kartlı geçiş sistemleri, giriş ve çıkışları kontrol altında tutmaktadır. Kartlı geçiş sistemlerin varlığı personel arasında disiplini sağlar ve personelin geliş ve gidiş saatine göre maaş hak edişleri hesaplanabilmektedir.

 

 Kartlı Geçiş Sistemleri Fiyatı

 

Giriş çıkışlarda kontrolü sağlayan kartlı geçiş sistemleri, her sektör içerisinde varlığını göstermektedir. Sorunsuz ve hızlı çalışan kartlı geçiş sistemlerine çok az bir ücret ödeyerek sahip olmak mümkündür. Uzun yıllar herhangi bir problem çıkartmadan sorunsuz çalışan kartlı geçiş sistemleri, personellerin takibi için ayrıca personel çalıştırma zorunluluğunu ortadan kaldırarak mali açıdan fayda sağlamaktadır.

 

Geniş hafızası ile 0 kesin sonuçlar veren kartlı geçiş sistemleri, anlık ve düzenli olarak rapor verebilmektedir. Birçok kurum mali açıdan faydasını ve kurulumunun düşük ücretli olmasını düşündüğünde kartlı geçiş sistemlerini tercih etmektedir. Bütün personellerin işe giriş ve çıkış saatleri görüntülenmekte ve herhangi bir personel hakkında rapor alınabilmektedir.

DİĞER HABERLER