TurkishEnglishGermany
Kırıkkale Teketek Yangın Sistemleri
Kırıkkale Teketek Yangın Sistemleri

Teletek Yangın Sistemleri

Teletek Electronics, her bir döngüden 250’ye kadar cihazı kaldırabilecek SIMPO, IRIS ve IRIS PRO serisi panellere sahiptir. Teletek, endüstriyel tesisler, Kırıkkale teketek yangın sistemleri sağlık tesisleri, turizm binaları, alışveriş merkezleri ve konutlar, geniş panelli tek panelli ağ uygulamalarına kadar en basitinden en karmaşığına kadar her boyut için çeşitli yangın alarm sistemleri sunar.

 

Avrupa Standartlarına göre üretilen adreslenebilir SIMPO, IRIS ve IRIS PRO adresli yangın alarm sistemleri, 32 panel / tekrarlayıcı ağı sayesinde Kırıkkale teketek yangın sistemleri geniş bir alana uygulanabilir. SensoIRIS serisi adreslenebilir gaz dedektörleri, ilave modüllere ihtiyaç duyulmadan mevcut döngü hatlarına entegre edilebilir.

 

Bu, kullanıcılara Türkçe dil desteğini yönetme ve alınan bildirimleri değerlendirme kolaylığı sağlar. proje Teletek Elektronik Teknolojisinin ürünleri, satış ve mühendislik hizmetleri olarak Türkiye’de seçkin ve deneyimli bir ekibin sağladığı başvuruda bulunun.

 

 Teletek IRIS Kontrol Paneli

 

IRIS, tüm EN54 kriterlerine göre tasarlanmış, adreslenebilir bir yangın raporlama merkezidir. Seçenek 1-4 Döngü, LPSB ve VdS sertifikalı ürünlerin TTE protokolüyle uyumludur. Döngü başına 250 cihaza, 32 panel / tekrarlayıcıya kadar LAN bağlantıları. ProsTE yazılımı ile bir PC’den doğrudan programlama,

 

 SIMPO Teletek Kontrol Paneli

 

Simpo, ele alınabilen analog bir yangın alarm panosudur ve 500 cihaza kadar hitap edebilecek küçük sistemler için ideal bir çözümdür. Panel, 2 döngü kapasitesine ve 48 bölgeli bir ekrana sahiptir. Her döngü, Teletek Electronics protokolünü destekleyen SensoIRIS serisinde 250’ye kadar cihazı tutabilir.

DİĞER HABERLER