TurkishEnglishGermany
İzmir Honeywell Yangın Algılama Sistemi
İzmir Honeywell Yangın Algılama Sistemi

Yangın alarm sistemi ile olası bir yangın hemen tespit edilmekte ve gerekli önlem alınmaktadır. Tehlikeli olabilecek birimleri algılayan ve devre dışı bırakan İzmir honeywell yangın algılama sistemleri bütün kapalı alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle okullar, yurtlar, alışveriş merkezleri ve hastanelerde ihtiyaç duyulmaktadır. Yangın çıktığı an yangın algılama sisteminin çıkması, yangına erken müdahale yapılmasını sağlamaktadır.

 

Can ve mal kayıplarını engelleyen İzmir honeywell yangın algılama sistemleri hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Yangının yayılma hızı göz önüne alındığında yangın algılama sistemi, her kapalı ortam için gereklidir. Yangının kaynağını kısa süre içerisinde tespit eden yangın algılama sistemi, yangının hemen söndürülmesini sağlamaktadır. Alarm sistemi son derece güçlüdür ve ortam ne kadar gürültülü olursa olsun sesini duyurmaktadır.

 Honeywell Yangın Algılama Sistemleri Kullanım Alanları

 

Yangına yapılacak olan ilk müdahale önem arz etmektedir ve yangın algılama sistemi kamu alanlarının hepsinde bulunmaktadır. Ticari işletmeler de mal ve ürünlerini korumak amaç ile yangın algılama sistemini taktırmaktadır. Tüm ticari işletme sahipleri, yangın algılama sistemi konusunda titiz davranmaktadır.

 

En ufak aksaklığa veya hataya yer vermeden çalışan yangın algılama sistemi, gelişen teknolojinin en güzel ürünüdür. Maddi ve manevi kayıpların önüne geçen yangın algılama sistemi, yangın esnasında ortamın hemen boşaltılmasını sağlamaktadır. Belirli bir bölgede yangın tespit eden algılama sistemi, dedektörlerin sinyalleri ile yangını algılamaktadır. Yangın ister küçük, ister büyük olsun algılama sistemi düzgün bir şekilde çalışmaktadır.

 

 Honeywell Yangın Algılama Sistemleri Fiyatları

 

Yangın algılama sisteminin yapıldığı malzeme göre fiyatta değişiklik olmaktadır. Son derece ekonomik olan bu sistem, büyük maddi zararların önüne geçmektedir. Yangın algılama sistemi sıcak hava değişiminden etkilenmemekte ve yanlış bir alarma neden olmamaktadır. Firmamız, uzmanlık isteyen yangın algılama sisteminin satışını yapmakta ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.

 

Yangın algılama sisteminin kurulumu gerçekleştikten sonra müşteriler algılama sistemi hakkında bilgilendirilmektedir. Nitelikli bir şekilde verilen bilgilendirme sonucunda, müşterilerimiz algılama sisteminin nasıl çalıştığını anlamaktadır. Büyük mekanlar için bile uygun olan yangın algılama sisteminin montajı gerçekleşmeden önce ücretsiz keşif yapılmaktadır. Yapılan ücretsiz keşiften sonra işin montaj kısmına geçilmektedir. Montajı dikkatli bir şekilde yapıldığından hatasız bir şekilde çalışmaktadır.

DİĞER HABERLER