TurkishEnglishGermany
Eskişehir Güvenlik Kamera Sistemleri
Eskişehir Güvenlik Kamera Sistemleri

Hcs Güvenlik Kamera Sistemleri

 

Günümüzde artık güvenlik deyince ilk aklımıza gelen sistem kamera sistemleridir. Alışveriş merkezlerinde, yol ve kavşaklarda, bina girişlerinde, işyerlerinde kısacası hayatın her alanında artık kameraları görüyoruz. Kamera sistemleri lüks olmaktan çıkıp gereksinim haline gelmiştir.

 

Güvenlik Kamera Sistemleri denilince kamera, kameranın kaydının yapıldığı kayıt cihazları, kayıtların izlendiği izleme ünitesi ile analizinin yapıldığı yazılım sistemleri ve ekipmanların birbirleriyle haberleşmesini sağlayan sistemler anlaşılmalıdır.

 

Kamera sistemlerinde kullanılan ürünlerin birbirleriyle uyumlu seçilmesi gerekir. Bu ürünlerin teknolojik cihazlar olması nedeniyle, seçilen ürünlerin özelliklerine göre fiyat yelpazesi çok geniştir. Kamera sistemleri hakkında detaylı bilgisi olmayan kişilerin muhakkak uzman birilerinden yardım alması gerekir. Aksi takdirde seçilen ürünlerin ihtiyacı karşılamayacağı aşikardır.

 

HCS Güvenlik Sistemleri firmasının bayisi olan Eskişehir Güvenlik Kamera Sistemleri profesyonel ve deneyimli kadrosu ile yeni teknoloji konusunda da müşterilerini bilgilendirerek, müşterilerin ihtiyacını karşılayacak alternatifli optimal çözümler üretmektedir.

 

 Güvenlik Kamera Sistemleri Seçimi Nasıl Yapılır?

 

Güvenlik Kamera Sisteminin seçimi yapılırken öncelikle müşterinin kamera sisteminden beklentisinin ne olduğunu belirlenir. Müşterinin istekleri alındıktan sonra alternatifli olarak teklifler hazırlanır. Teklifler hazırlanırken özellikle kamera, kayıt sistemi ve izleme ünitesinin hangi özelliklerde olacağı ayrıntılı olarak incelenir.

 

Eskişehir Güvenlik Kamera Sistemleri teknik elemanlarınca kameranın konulabileceği yerler maksimum alanı içerecek şekilde belirlenir. Kameranın gece görüşlü olmasına ihtiyaç olup olmadığı, kamera eğer dış ortama konulacaksa, ona göre muhafazasının nasıl olması gerektiği, kameranın çözünürlüğünün ne olması gerektiği vb.. hususlar belirlenir.

Kayıt sisteminin nereye konulacağı, kaç günlük kayıt alınacağı, kayıtlarının yedeklenerek saklanıp saklanmayacağı, İzleme ünitesinin hangi ebatlarda olacağı gibi hususlar müşteriler ile görüşülerek tespit edilir

 

 Güvenlik Kamera Sistemleri Montaj Sonrası Servis Hizmetleri

 

Eskişehir Güvenlik Kamera Sistemleri müşterileri ile koordineli olarak belirlenen kamera sisteminin montajını uzman teknik personeli ile mekan mimarisini de bozmayacak şekilde çok kısa sürede tamamlar. Müşterilerine sistemin nasıl kullanması gerektiği hakkında gerekli eğitimi verir.

 

Müşterilerinin sistemin işletilmesi ile ilgili yaşadığı sıkıntıları en kısa sürede çözüme kavuşturur. Kurmuş olduğu sistemlerle ilgili bakım hizmetlerini, bünyesinde bulundurduğu teknik servis ekipleri ile yerine getirir.

 

Ayrıca kamera sistemine ekleme yapılması veya yenilenmesi gerektiği hallerde de ivedilikle müşterilerine danışmanlık hizmeti verir.

DİĞER HABERLER