TurkishEnglishGermany
Bolu Kartlı Geçiş Sistemleri
Bolu Kartlı Geçiş Sistemleri

Kurumsal firmalar çalışanların kuruma giriş ve çıkışı için kartlı geçiş sistemini tercih etmekte ve çalışan kişilerin kontrolü sağlanmaktadır. Kapı, Bolu kartlı geçiş sistemleri ile otomatik olarak açtırılmakta ve giriş sistemi otomatik olarak çalışmaktadır. Yemekhanelerde takip sistemi daha kolay işlemekte ve çalışan kişilerin giriş ve çıkış saatleri raporlanmaktadır. Çok farklı alanlarda kullanan kartlı geçiş sistemi, her geçen gün daha fazla yaygınlaşmaktadır.

 

Elektronik bir kart ile yapılan giriş ve çıkışlar, bilgisayar ortamında kayıt altına alınmaktadır. Kayıt oldukça detaylıdır ve istenildiği zaman raporlar görülebilmektedir. Genellikle kurumsal firmalar, personel takiplerini Bolu kartlı geçiş sistemleri ile yapmaktadır. Kartlı geçiş sisteminin varlığı bile personellerin kendisine çeki düzen vermesini sağlamaktadır.

 

Bolu Kartlı Geçiş Sistemleri Kullanım Alanları

 

Kartlı geçiş sistemi birçok alanda kullanabilecek kadar işlevseldir ve satışının yanı sıra firmamız, kurulumunu da üstlenmektedir. 7/24 bilgi akışı sağlayan kartlı geçiş sistemi, kurumsal firmalara kolaylık sağlamaktadır. İş yerlerinin yanı sıra kamu alanlarında ve hatta okullarda bile kullanılmaktadır. Özellikle özel okullar, öğrencilerin devamsızlıklarını bu şekilde analiz etmekte ve sonuçları velilerle paylaşmaktadır.

 

Kartlar herkese özel olarak tanımlanmakta ve giriş çıkış işlemleri kart ile yapılmaktadır. Kartlı geçiş sistemi sayesinde kurum dışında çalışan biri kuruma giriş yapamamakta ve kurum personellerinin giriş çıkış saatleri raporlanmaktadır. Güvenlik düzeyini üst seviyeye çıkaran kartlı geçiş sistemi, maddi açıdan da fayda sağlamaktadır.

 

Bolu Kartlı Geçiş Sistemleri Fiyatı

 

Giriş çıkış kontrolü yapılmak istenen her alanda kullanılabilen kartlı geçiş sistemi, fiyat olarak farklılık göstermektedir. Kartların içerisinde manyetik bir alan bulunmaktadır ve manyetik alan kart okuyucusunun okutulması ile çalışmaktadır. Çok katmanlı olan bu kartlar, herhangi bir zarar görmemekte ve uzun yıllar kullanılabilmektedir.

 

Toplu taşımalarda, eğitim merkezlerinde ve okullarda kartlı geçiş sistemi yaygın bir şekilde kendini göstermektedir. Kartlı geçiş sisteminin otomatik kilitleme ve kilit açma özelliklerine sahip olmasından dolayı işverenler sahibi oldukları iş yerlerinin güvenliğini sağlayabilmektedir. Can ve mal güvenliğinin yanı sıra bilgi güvenliğini de artırmaktadır. Kartlara istenildiği takdirde personellerin fotoğrafı ve personele ait bilgiler bastırılabilmektedir. Gereksiz erişimin engellenmesi, herkes için daha güvenli bir ortamın doğmasına neden olmaktadır.

 

DİĞER HABERLER