TurkishEnglishGermany
Antalya Teketek Yangın Sistemleri
Antalya Teketek Yangın Sistemleri

Yangın Algılama Sistemleri Ve Özellikleri

 

Online platformlarda da satışa çıkarılan Antalya teketek yangın sistemleri tüm kurumsal binalarda uzun süreli olarak kullanılabilir. Toplam garanti süreleri 3 ile 5 yıl arasında değişen bu sistemler üst düzey performans sergilemekte ve müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlamaktadır. Zayıf akım sistemleri kategorisinde yer alan bu ürünler telefonla ya da internet üzerinden sipariş edilebilir. Ambalaj içeriğinde garanti belgesinin yanı sıra kullanım kılavuzu da yer almaktadır.

İsteyenler demo istek formunu doldurarak bu sistemlerin demo kurulumuna da sahip olabilirler.

 Yangın Algılama Sistemleri ve Kullanım Avantajları

 

Dedektör işlevi gören Antalya teketek yangın sistemleri hem kullanımı hem de sağladığı güvenlik prosedürleri gereği tercih sebebidir. Optik duman dedektörleri hastaneler, kamusal binalar ve benzeri alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Sertifikalı olan bu sistemlerin çalıştırılması da son derece pratiktir. Toplamda iki pil ile çalışmaktadır. Mevcut pillerin kullanım ömrü 7 ile 10 yıl arasında değişmektedir. Bu açıdan bakıldığında pratik olduğu kadar hesaplı bir kullanım hacmine sahiptir.

 

Sensörlerin her biri optik olduğu için hassas ayarlara sahiptir. Yüksek bir donanıma ve hassasiyete sahip olan bu sistemler piyasa içerisindeki en hızlı tepkime modülüne sahip olmasıyla biliniyor. Bu mekanizmaların bir diğer önemli özelliği ise kendi kendini yenileme ve denetleme derecelerinde kendini gösterir. Haftalık ve aylık periyotlarda test edilen veriler raporlar halinde sunulmaktadır. Yüksek güvenirlik talebi bulunan tüm kurum ve kişiler en uygun fiyatlarla bu sistemlerin sahibi olabilirler.

 

 Teketek Yangın Sistemlerinin Diğer Özellikleri

 

Bu sistemlerin önceki versiyonları kablolu iken son çıkan modellerinde tamamen kablosuz kullanma özgürlüğü de sunulmaktadır. Bu sayede çok katlı binalarda ve geniş hacimli mekanlarda dahi üst düzey performansı ile birlikte kullanılabilir. Kablosuz haberleşme imkanı da en önemli avantajları arasında gösteriliyor. Sadece gündüzleri değil geceleri de kullanılabilir. Üzerinde yer alan led ışığı ile birlikte kullanımı oldukça rahat ve pratiktir.

 

Gazmer ve BSI onaylı olan bu sistemler 360 derece dönebilir. Montajı için profesyonel yardım alınabileceği gibi pratik donanımı sayesinde kullanıcılar tarafından da kurulabilir. Toplamda on aya varan taksitli ödeme imkanlarıyla rahatlıkla satın alınabilen sistemlerdir.

DİĞER HABERLER