TurkishEnglishGermany
Aksaray Güvenlik Kamera Sistemleri
Aksaray Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenliğinizi emanet ettiğiniz firmamız, güvenlik kamera sisteminin satışını ve montajını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz çalışan Aksaray güvenlik kamera sistemleri birçok alanda kullanılmaktadır. Gece görüşlü güvenlik kameraları, gece geç saatlerde bile görüntü kaydetmektedir. Farklı amaçlar için kullanılan güvenlik kamera sistemleri, güç kaynağı ile beslenmektedir. Tedbirli firmalar, her türlü hırsızlık gibi vakaların önüne geçmek için güvenlik kamera sistemlerini satın almaktadır.

İnternet bağlantısı ile yapılan kamera kayıtları izlenebildiği gibi geçmişe dönük kayıtlar da incelenebilmektedir. Kamera kaydını izlemek için illa bilgisayar gerekli değildir, cep telefonu ve tabletten de görüntüler izlenebilmektedir. Yetkili kişinin dışında görüntüleri başka birilerinin izlememesi için kullanıcı adı ve şifre istenmektedir.

Güvenlik Kamera Sistemleri Kullanım Alanları

İç ve dış güvenliği sağlayan Aksaray güvenlik kamera sistemleri kullanılan lensler ile uzak noktaları bile kayıt altına almaktadır. Eklenen mikrofon ile görüntüyle birlikte ses kaydı da yapılmaktadır. Kablolu veya kablosuz yapıya sahip olan kamera sistemleri, bütünleşik bir yapıya sahiptir. Güvenlik kamera sistemi ile birlikte birçok çevresel tehlike etkisiz hale gelmektedir.

Günlük, haftalık, aylık olarak raporlamalar yapılmakta ve yetkili kişi bu raporlamaları görebilmektedir. Özellikle ticari firmalar, güvenlik kamera sistemini bir güvenlik önlemi olarak görmektedir. Güvenlik çözümlerinin en gelişmiş teknolojik ürünü olan güvenlik kamera sistemi, iş yerlerinin sürekli olarak kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyatı

Güvenlik kamera sisteminin kablolu veya kablosuz olmasına göre fiyatta değişiklik olmakta ve kablosuz güvenlik kamera sistemi kabloluya oranla daha pahalıdır. Hırsızlık gibi olaylara karşı güvenlik kamera sistemi caydırıcı bir etkiye sahiptir. Günümüzde işverenler, sahipleri oldukları iş yerlerini 7/24 olarak takip etmek istemektedir. İhtiyaca göre planlanan güvenlik kamera sistemleri, birçok özelliğe sahiptir.

Video kamera mantığı ile çalışan güvenlik kamera sistemleri, dış ve iç mekana uygundur. İstenildiği takdirde kayıt edilen görüntüleri saniyesi saniyesine izlemek mümkündür. Gece görüşlü, zoom yapabilen güvenlik kamera sistemleri, saldırıya karşı dayanıklıdır. Suya ve toza karşı dayanıklı olmasından ötürü herhangi bir su ve toz darbesinde bozulmamaktadır. Kullanımı son derece kolaydır, teknolojiden anlamayan kişiler bile kullanabilmektedir.

DİĞER HABERLER